https://www.hotelleda.pl/restauracja/kuchnia
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W miniony weekend kołobrzescy zapaśnicy spędzili dośc aktywnie biorąc udział w dwóch turniejach. Na turniej międzynarodowy trener Adam Bieńkowski wybrał się z Patrykiem Mireckim.
Zawody w Teresinie odbywały się w dniach 30-31 marca. Tam na matach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z 7 europejskich państw. Patryk startował w kategorii do 85 kg. W pierwszej walce uległ zeszłorocznemu mistrzowi Polski z kategorii 75 kg. W kolejnych walkach całkiem odmieniony Patryk bez problemu pokonał chłopaka z Ukrainy i o brązowy medal wygrał z zawodnikiem Gryfu Wojnowo.

Równolegle do tego turnieju toczyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów i Juniorów. Tam ze swoimi zawodnikami wybrał się trener Władysław Olejnik. W poszczególnych kategoriach medale zdobyli
:51 kg (kadet) Oskar Krupitowicz- srebro,
60 kg (kadet) Sebastian Kostrubiec brąz.
110 kg (kadet) Oskar Zenel srebro,
79 kg (junior) Mirosław Nadziejko srebro,
86 kg (junior) Igor Burzych złoto
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama