×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Inauguracja sezonu w hali Milenium to oprócz sobotniego meczu wiele innych atrakcji jak konkursy, licytacja koszulki z sezonu 2008/09, prezentacja drużyn oraz stoisko gastronomiczne.  Tego dnia Kotwica zagrała ten mecz dla Antosia Kameckiego. Niestety pod względem sportowym przegrała.

W trakcie spotkania na leczenie chłopca udało się zebrać 853 złote.

Sam mecz nie porwał kibiców, którzy tego dnia pojawili się na trybunach.  Pierwsze punkty w spotkaniu oddał  Łukasz Bodych, a odpowiedział mu w drużynie z Łańcuta Kulikowski. W kolejnych minutach dał się we znaki Kotwicy Wieloch, który trafił dwa rzuty z dystansu budując 4 punktowe prowadzenie. Na szczęście po rzutach Wielocha nastąpiła 9 punktowa seria Kotwicy dająca prowadzenie 13-8. Końcówka kwarty to mozolne odrabianie strat przez Sokoła czego efektem  z końcowym gwizdkiem był remis 18-18.

Pierwsza połowa II kwarty była bardzo wyrównana. W tej części meczu kibice byli  światkami bardzo twardej gry obu drużyn w obronie czego potwierdzeniem może być spora ilość przewinień oraz przechwytów. Do większej przewagi doszło w 3 minucie gry, kiedy to Pawlak trafieniem z półdystansu, a następnie w kolejnej akcji rzutem z dystansu wyprowadził Sokół na 7 punktowe prowadzenie. Na nasze szczęście najlepiej jak mógł, bo rzutem z dystansu odpowiedział Wróbel. Ostatecznie na przerwę Kotwica  schodziła  z 4 punktową stratą. Na tablicy widniał wynik 38-42 dla Sokoła.

Najsłabiej Kotwicy wypadła jednak III kwarta.  W tej części spotkania "Czarodzieje z Wydm"  zagrali na  słabej skuteczności, a połowę punktów w tej odsłonie  zdobył z ławki Przyborowski. Drużyna z Sokoła bardzo szybko objęła kilkunastopunktowe prowadzenie czego była 23 punktowa przewag

Ostatnia część spotkania to spokojna gra Sokoła, który utrzymywał kilkunastopunktową przewagę z poprzedniej kwarty. Mecz zakończył się ostatecznie wygraną gości 78-93.

Energa Kotwica: Przyborowski 19, Stanios 18, Madray 11, Kruszczyński 9, Wróbel 7, Walda 5, Bodych 4, Grujić 4, Korolczuk 1.

Rawlplug Sokół: Ciechociński 20, Wieloch 15, Pawlak 13, Czerwonka 10, Klima 10, Konopatzki 9, Kulikowski 6, Karolak 5, Szymański 5.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama