×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po pauzie w ostatniej kolejce i trzech tygodniach przerwy koszykarze Kotwicy powrócili do Hali Milenium. Niestety nie był to udany powrót gdyż Czarodzieje Wydm ulegli w fatalnym stylu Pogoni Prudnik 71:87.

Oprócz aspektów czysto sportowych mecz ten miał charakter mikołajkowy, ponieważ każda osoba w czapce mikołaja wchodziła na mecz za darmo. Dodatkowo zbierano pluszaki, zabawki oraz słodycze dla domu dziecka w Białogardzie


Spotkanie Kotwica rozpoczęła piątką Jakub Stanios, Hubert Kruszczyński, Jakub Dłoniak, Łukasz Bodych oraz Nick Madray. Pierwsze punkty w meczu zdobył Nick Madray, ale mocniejsze wejście miała Pogoń oddając dwa celne rzuty z dystansu w pierwszej minucie spotkania. Dalsza część pojedynku to już niestety gości, którzy utrzymywali kilkupunktową przewagę praktycznie do końca pierwszej kwarty.


Druga część meczu nie przyniosła zmiany obrazu gry. Nadal przeważała Pogoń, która od początku kwarty mozolnie powiększała przewagę już do kilkunastu punktów. Za zdobywanie punktów w tej kwarcie w drużynie gości odpowiedzialny był głównie Sroka, Suliński oraz Mroczek-Truskowski. Niestety Kotwica tą czeęść meczu zagrała bardzo i do przerwy prowadzili goście 42-24.


Zdecydowanie lepiej przerwa podziałała na kołobrzeską drużynę, która rozpoczęła od serii 6-0, a Pogoń przez trzy minuty nie potrafiła oddać celnego rzutu. Niestety dalsza część kwarty należała ponownie do gości, którzy w ostatnich minutach oddali trzy celne rzuty z dystansu powiększając przewagę do ponad 20 punktów. Przed ostatnią kwartą prowadził Prudnik 61-35.


Ostatnia kwarta to zdecydowanie lepsza gra Kotwicy. Prym na boisku wiedli Madray, Wróbel oraz Dłoniak, dzięki którym udało się wygrać ostatnią kwartę 36-26. Niestety przewaga była zbyt duża, by zbliżyć się do Pogoni. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 87-71.

Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 71:87 (15:24, 9:18, 11:19, 36:26)

Energa Kotwica: Madray 21, Wróbel 16, Dłoniak 11, Grudziński 6, Stanios 4, Bodych 4, Strzępek 3, Janczak 2, Korolczuk 2, Kruszczyński 2, Walda 0.

Pogoń: Sroka 18, Suliński 13, Mroczek-Truskowski 11, Salamonik 11, Nowakowski 8, P.Garwol 8, Sanny 8, Mordzak 6, Pisarczyk 2, Jankowski 2, Kociuga 0.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama