×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W dniach 22-24 czerwca w hali Milenium w Kołobrzegu sztab szkoleniowy Energa Kotwicy organizuje camp naborowy do seniorskiej drużyny oraz grup młodzieżowych U17 oraz U19 chłopców. Poszukujemy ambitnych zawodników chcących rozwijać się i podnosić swoje umiejętności. Klub oferuje pomoc w zorganizowaniu noclegu oraz wyżywienia na czas camp’u. W przypadku podpisania kontraktu z klubem zwracamy koszty związane z pobytem na camp’ie.

Najzdolniejsi juniorzy będą mieli możliwość uczestniczenia w treningach pierwszej drużyny w trakcie sezonu, rozgrywkach juniorów ZOZKosz oraz gry w drużynie rezerw w przypadku utworzenia 3 ligi koszykówki przez ZOZKosz. Trening dedykowany juniorom odbędzie się 24 czerwca o godzinie 12:00. W camp’ie weźmie udział również grupa zawodników, z którymi klub aktualnie prowadzi rozmowy.

Program Camp’u

Poniedziałek 22 czerwca:
-Przyjazd na camp około godziny 13-14.
-Trening wieczorny godzina 18:00.

Wtorek 23 czerwca:
-Poranny trening godzina 10:00.
-Wieczorny trening godzina 18:00.

Środa 24 czerwca:
-Poranny trening godzina 9:30.
-Zakończenie camp’u naborowego do seniorskiej drużyny o godzinie 12:00.
-Trening naborowy dla zawodników grup U17 i U19 o godzinie 12:00.

Zgłoszenia do camp’u wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem oraz zapytania prosimy przesyłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Link do pobrania formularza zgłoszeniowego poniżej.
https://bit.ly/2Na4q6F

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama