×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zarząd "Czarodziejów z Wydm" podpisał kolejne kontrakty przed zbliżającymi się rozgrywkami. Do Energi Kotwicy dołączyło dwóch podkoszowych zawodników oraz skrzydłowy.
Pierwszym z nich jest środkowy Michał Sadło (208 cm). 25-latek większość swojej kariery spędził w I-ligowych klubach. Ostatni sezon zakończył w drugoligowej Noteci Inowrocław. Tam notował średnio 13 punktów i 8 zbiórek na mecz.

Drugim zawodnikiem "Czarodziejów" został podkoszowy Tymon Szymański (202 cm). 19-latek w ostatnim sezonie występował w Arce AMW II Gdynia. Zdobywał tam 9 punktów i 5,5 zbiórki na mecz.

We wtorek do zespołu dołączył oficjalnie Hubert Wyszkowski. 21-letni skrzydłowy, który w najbliższym sezonie będzie bronił kołobrzeskich barw jest wychowankiem Czarnych Słupsk. Młody i obiecujący zawodnik ma za sobą także występny w kadrze U-20.

Jak informuje zarząd I ligowca w składzie drużyny znajdzie się również na pewno kilku zawodników, którzy w zeszłym sezonie występowali w drużynach młodzieżowych. Już podczas przedsezonowych obozów trener chce wprowadzać zawodników do pierwszej drużyny.

30 lipca rozpoczną się również przygotowania do tegorocznych rozgrywek I ligi mężczyzn. "Czarodzieje z Wydm" rozpoczną je obozem w Policach.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama