×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W akompaniamencie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła spotkanie z SKK Siedlce. Mecz był bardzo trudny, ponieważ przeciwnik był na fali po dwóch ostatnich wygranych. Z kolei Czarodzieje z Wydm w zupełnie odwrotnych nastrojach zagrali po 2 ostatnich porażkach.

Mecz rozpoczął Rafał Król trafiając pierwsze 3 rzuty swojej drużyny. W połowie kwarty w szeregach Kotwicy nastąpiła chwila rozluźnienia co skrzętnie wykorzystali rywale wrzucając 12 punktów z rzędu. Kanonadę SKK na 13 sekund do końca 1 kwarty przerwał celnym rzutem za 3 punkty Paweł Dzierżak. Na 3 sekundy przed końcem kwarty, ostatni rzut rywala (za 3 pkt.) faulem przerwał Paweł Bodych i Rafał Sobiło otrzymał 3 rzuty wolne. Wykorzystał 2 z nich i po tej części meczu drużyna z Siedlc prowadziła 8 punktami.


2 kwarta to mozolne odrabianie strat przez zawodników Kotwicy. Sztuka ta na szczęście udała się w połowie tej części rozgrywek. Od tego momentu aż do połowy 3 kwarty zawodnicy Czarodziejów z Wydm budowali swoją przewagę która osiągnęła nawet 12 punktów (58:46). Główna zasługa w tym Daniela Grujića który zdobył w tym czasie 10 punktów.


Przerwa to kilka gorzkich słów od trenera Blechacza i Kotwica ponownie załapała właściwy rytm osiągając w połowie kwarty najwyższe prowadzenie w meczu (14 punktów przewagi). Końcówkę meczu można opisać 1 słowem: „chaos". Na szczęście w całym tym zamieszaniu lepiej odnaleźli się zawodnicy Kotwicy i spokojnie „dowieźli" zwycięstwo do ostatniego gwizdka.


Energa Kotwica Kołobrzeg – SKK Siedlce 81 : 68 (17:25, 25:13, 20:19, 19:11)

Kotwica: Daniel Grujić 19 pkt., Paweł Dzierżak 13 pkt., Szymon Rduch 12 pkt., Szymon Ryżek 12 pkt., Dawid Neumann 10 pkt., Łukasz Bodych 9 pkt., Paweł Bodych 3 pkt., Patryk Przyborowski 2 pkt., Paweł Pawłowski 1 pkt., Gracjan Dobriański 0 pkt.

SKK: Rafał Sobiło 21 pkt., Rafał Król 13 pkt., Bartosz Wróbel 9 pkt., Marcin Nędzi 8 pkt., Mateusz Migała 6 pkt., Paweł Lewandowski 5 pkt., Kamil Czosnowski 3 pkt., Karol Obarek 2 pkt., Rafał Stefanik 1 pkt., Dawid Kołodziński 0 pkt.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama