×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W niedzielę w ramach rozgrywek Nadmorskiego Basketu Amatorskiego doszło do dwóch spotkań. w hali przy ul. Wąskiej zmierzył się zespół Zebtudu z Basketem oraz Megatour i Akropolis. Oba ze spotkań dostarczyły sporo emocji. Szczegóły poniżej.

Spotkanie STARÓWKI z ZETBUDEM zawsze jest wielką niewiadomą, gdyż niżej notowana drużyna za każdym niemal razem przysparza problemów ZETBUDOWI. Tym razem również nie było łatwo, a wzmocnienie STARÓWKI w osobie Gracjana Dobriańskiego mogło zwiastować niespodziankę w tej parze. ZETBUD po ostatniej porażce z AKROPOLISEM gdzie tak defa kto o losach całego spotkania przesądziła jedna przegrana kwarta w regulaminowym czasie gry, tym razem postawił na szczelniejszą defensywę kosztem poczynań ofensywnych. Przyniosło to oczekiwany efekt, gdyż każda z czterech kwart została wygrana przez faworyta, choć różnice były nieznaczne. Mecz mógł podobać się zgromadzonym sympatykom koszykówki, a szczególnie ostatnia jego odsłona, w której obie drużyny postawiły znacznie bardziej na ofensywę.


STARÓWKA BASKET - ZETBUD 60:72 (12:15,9:11,15:18,24:28)

Najlepsi strzelcy:
STARÓWKA BASKET: Bąk M. 19 (1), Dobriański G. 14 (2), Bukowiński M. 10 (2)
ZETBUD: Jasiński P. 25 (2), Wasilewski P. 15 (1), Djurić M. 14 (2)


MEGATOUR kolejny raz udowodnił, ze jest drużyną nieobliczalną, która może walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, niestety potwierdzenie znalazł też fakt, że wraz z upływem sił jakość gdy tej ekipy drastycznie spada. W pojedynku z AKROPOLISEM MEGATOUR rozegrał fantastyczną pierwszą połowę prowadząc momentami różnicą 20 punktów, natomiast kolejne dwie ćwiartki spotkania należały zdecydowanie do AKROPOLISU, który przypomniał sobie o skuteczności z meczu z ZETBUDEM i niepodzielnie panował na parkiecie, niwelując w błyskawicznym tempie stratę do rywala, która w połowie trzeciej kwarty wynosiła już zaledwie 2 oczka. Popis w ataku dawał Paweł Wysocki, który sześć razy przymierzył celnie zza łuku. Lokomotywa AKROPOLISU z każdą minutą nabierała rozpędu, a w MEGATOURZE narastała nieskuteczność i mnożyły się błędy. Tym samym AKROPOLIS odniósł kolejne zwycięstwo i jednocześnie zrewanżował się MEGATOUROWI za porażkę z I rundy.

MEGATOUR - AKROPOLIS 74:82 (23:15,20:12,19:27,12:28)

Najlepsi strzelcy:
MEGATOUR: Kobyliński A. 26, Kowalczyk A. 22 (1), Skubisz J. 17
AKROPOLIS: Wysocki P. 22 (6), Radomski R. 17, Ziemkiewicz P. 14 (3)

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama