×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wejściówki na zbliżające się rozgrywki można nabywać już od 17 września. Jak zapewnia klub z Kołobrzegu karnety będą tańsze w porównaniu z poprzednim sezonem - Cena karnetu ulgowego wynosi 70 złotych, natomiast karnet normalny to wydatek rzędu 130 złotych.

Karnet obejmuje mecze sezonu zasadniczego oraz ewentualne play-off lub play-out. Cena biletów pozostaje bez zmian. Bilet normalny-10 złotych, bilet ulgowy-5 złotych.


Karnety nabyć można w biurze klubu (kompleks milenium I piętro), w godzinach 10-16 od poniedziałku do piątku. Do zakupu karnetów ulgowych potrzebna jest legitymacja szkolna, studencka .Emeryci i renciści mogą nabyć tańsze bilety jedynie z ważną legitymacją.


Jak informuje zarząd I ligowca dzieci do lat 7 niezajmujące osobnego miejsca wraz z dorosłym opiekunem na mecz mają wstęp darmowy.


Energa Kotwica Kołobrzeg sezon w hali Milenium rozpocznie w sobotę 6 października  o godzinie 16:00. W inauguracyjnym mecz przeciwnikiem kołobrzeżan będzie jeden z kandydatów do awansu - Jamalex Polonię 1912 Leszno.
Komentarze  
+4 #1 trolll 2018-09-19 13:46
hej kotwa kosz!

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama