×

Czwarte zwycięstwo z rzędu przed własną publicznością zanotowała Kotwica Kołobrzeg. W sobotę na własnym obiekcie kołobrzeżanie w dobrym stylu pokonali piąty zespół tabeli - drużynę Mieszka Gniezno 4:1.

Bohaterem spotkania ponownie  został Dawid Retlewski.  27-letni napastnik "biało-niebieskich" podobnie jak w meczu z  Bałtykiem Gdynia  zdobył  3 gole. Sobotni pojedynek od początku do końca kontrolowali podopieczni Sławomira Suchomskiego, którzy zagrali naprawdę koncertowo. Od pierwszej do ostatniej minuty przeprowadzali bardzo składne akcję na bramkę gości z Wielkopolski.

Zespół z Gniezna tylko momentalnie ożywił się w pod koniec pierwszej połowy. Wtedy też kontaktową bramkę dla ich drużyny z rzutu wolnego zdobył Marcin Trojanowski.

Sobotnie zwycięstwo pozwoliło "biało-niebieskim" awansować na czwarta pozycję w tabeli III ligowych rozgrywek. Na chwile obecną do lidera ligi - zespołu rezerw Lecha Poznań - Kotwica traci siedem punktów.