×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Za nami oficjalna prezentacja III ligowej Kotwicy. W czwartek na dziedzińcu ratusza poznaliśmy 23-osobową kadrę zespołu oraz sztab szkoleniowy "biało-niebieskich".

Zapewne dla najwierniejszych fanów kołobrzeskiej drużyny skład zespołu nie stanowił tajemnicy, ale dla pozostałych miłośników lokalnego futbolu, nie mających wcześniej okazji zapoznać się bliżej z biało-niebieską drużyną taka prezentacja z pewnością pomogła nadrobić zaległości.

Piłkarze na plac ratuszowy dotarli piętrowym autobusem. Następnie prowadzący prezentację Robert Szpak przedstawił wszystkim sylwetki zawodników. Nie zabrakło krótkich przemówień trenera, kapitana zespołu, lokalnych samorządowców oraz prezesa Kotwicy Adama Dzika, który zapewnił wszystkich fanów "Perły Bałtyku", że głównym celem Kotwicy w tym sezonie jest awans do II-ligowych rozgrywek. To jak drużyna została przygotowana do nadchodzącej rundy, będzie się można przekonać już teraz. Pierwszy sprawdzian "Biało-Niebieskich" już w najbliższą sobotę. Rywalem na stadionie Miejskim. Im Sebastiana Karpiniuka będzie Jarota Jarocin

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama