×

Podopieczni Petra Nemeca zanotowali kolejne zwycięstwo na swoim koncie. W sobotni wieczór piłkarze Kotwicy pokonali na własnym boisku Nielbę Wągrowiec 4:1.

Jako pierwsi  w tym spotkaniu zdobyli  bramkę  biało-niebiescy. W  30 minucie gola na 1-0 zdobył Marcin Trojanowski, kolejne trafienie padło jeszcze przed przerwą w 42 minucie, na listę strzelców wpisał się Grzegorz Piesio.

Po zmianie stron, bramkę dla Nielby w 51 minucie strzelił Jacek Figaszewski. Mecz był bardzo zacięty, i obfitował w sporo akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony. W 73 minucie, po raz kolejny kołobrzeżanie wpakowali piłkę do bramki, za sprawą Przemysława Szura. Ostatni cios piłkarze Perły Bałtyku  zadali w 88 minucie. tym razem na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy gracz Kotwicy Dawid Retlewski. Tym samym spotkanie zakończyło sie wynikiem 4:1 dla kołobrzeżan