×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Mecz z Pomorzaninem Nowogard był piątym sparingiem "Biało-Niebieskich" w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligowych rozgrywek. Sobotni rywal Kotwicy na co dzień występuje w kasie okręgowej gdzie zajmuje 4 pozycję. Zgodnie z przewidywaniami, piłkarsko lepsi okazali się zawodnicy z Kołobrzegu, którzy zdobyli aż 19 bramek nie tracąc żadnej.

Warto dodać, że w treningach z pierwszym zespołem oprócz zawodników testowanych uczestniczy 4 kołobrzeskich młodzieżowców. Jeden z nich dostał szansę zaprezentowania się w sobotnim spotkaniu. Filip Lewicz bo o nim mowa w meczy z Pomorzaninem rozegrał 45 minut w pierwszej drużynie na pozycji lewego obrońcy.

Kolejne spotkanie zaplanowane w środę 5 lutego na godzinę 18:00. Wtedy rywalem kołobrzeżan będzie Wybrzeże Rewalskie Rewal.

Kotwica – I Połowa:
Piotrowski – Krysztopowicz, Wichtowski, Dorosh, Pazio – Zawodnik testowany, Deja, Czerwiński, Zieliński, Zawodnik testowany – Marczak
Kotwica – II Połowa:
Zawodnik testowany – Krysztopowicz, Szur, Wichtowski, Lewicz – Chyla, Deja, Piesio, Ciarkowski, Zawodnik testowany – Marczak.

Bramki:
Deja – 4 gole,
Ciarkowski – 4 gole,
Szur – 2 gole,
Marczak – 2 gole,
Piesio – 2 gole,
Zielinski – 2 gole,
Zawodnik testowany,
Pazio,
Chyla

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama