×

W sobotę piłkarki AP Kotwica zremisowały we Włocławku z liderem tabeli - drużyną WAP.

Pierwszą połowę podzielić możemy na dwie części - na początku przeważały zawodniczki WAP-u, później do głosu doszły kołobrzeżanki. Z obu stron brakowało jednak konkretów, więc na tablicy po 45 minutach widniał wynik 0:0.

Początek drugiej połowy to wyrównany fragment z bezbłędną grą w obronie obu drużyn. W końcu w 57. minucie po prostopadłym podaniu w tempo sam na sam z bramkarką znalazła się schodząca ze skrzydła Natalia Fidos i na tablicy wyświetliła się pierwsza bramka. Kołobrzeżanki niestety zbyt długo nie mogły cieszyć się z prowadzenia. 9 minut później  mocny strzał wyróżniającej się Sandry Bukowskiej, oddany zza pola karnego dał remis piłkarką z Włocławka.
W końcówce zawodniczki WAP-u zaatakowały mocniej (przede wszystkim znów groźny strzał z dystansu Bukowskiej), ale piłkarkom Akademii udało się odeprzeć zmasowany atak.Ostatecznie co ważne spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.