×

o już czwarty remis "Biało-niebieskich" na własnym boisku. W sobotę podopieczni Petra Nemca zremisowali w derbach pomorza środkowego z drużyną Bałtyku Koszalin 2:2.

Spotkanie to ze względu na panująca pandemię odbyło się bez udziału publiczności. W mecz lepiej weszli ku zaskoczeniu piłkarze z Koszalina. Nieporozumienie pomiędzy zawodnikami Kotwicy skuteczne wykorzystał Bartłomiej Putno i strzałem z poza pola karnego otworzył wynik spotkania.

Druga groźna sytuacja dla Bałtyku nadarzyła się w 17 minucie kiedy po kontrataku Gregorka i strzale z poza pola karnego piłka uderzyła w słupek bramki strzeżonej przez Oskara Trojanowskiego. W pierwszej odsłonie spotkania przy piłce częściej znajduje się Kotwica jednak nie potrafi celnie zagrać i skierować piłkę do siatki rywali. Dowodem tego jest fakt, że momentami cała drużyna Bałtyku znajdowała się we własnym polu karnym. Jednak nie przeszkadza to drużynie z Koszalina raz po raz wyprowadzać groźne kontrataki. Jeszcze jeden słupek i poprzeczka ratują przed przerwą "Biało-niebieskich" przed utratą bramki.

Po zmianie stron Bałtyk zaczął stwarzać coraz większe zagrożenie pod bramką Kotwicy. Efektem tego był kolejny gol Bartłomieja Putno w 63. minucie. Petr Nemec dokonał kilku zmian. Kołobrzeżanie trochę się otrząsnęli i zaczęli grać lepiej.

W 82 minucie kontaktową bramkę po bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobywa Kamil Włodyka 5 minut później za Przemysława Jurków na boisko wbiegł Hubert Kolano, który chwile później skutecznie zagrywa do Ednilsona Furtado, który kieruję piłkę do bramki. Ostatecznie mecz na Śliwińskiego 10 zakończył się szczęśliwym podziałem punktów.