×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nawet dwa tygodnie później przed własną publicznością zagrają piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Powodem takich zawirowań jest wycofanie się  z III ligowy rozgrywek drużyny Energetyk Gryfino.

22 stycznia, zespół wydał oficjalny komunikat, w którym można było przeczytać, ze Prezes Marek Hipsz za wszelka cenę będzie starał się utrzymać Energetyka Gryfino na poziomie III Ligi. Jak informuje Gazeta Gryfinska, nie ma na to jednak najmniejszych szans. Brak trenera oraz zawodników to nie jedyne problemy drużyny z Gryfina. Oprócz wspomnianych trudności, klub nie ma wystarczających funduszy na grę w trzeciej lidze. 

Wczoraj zarząd podjął decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek.Pierwotnie "biało-niebiescy" przed własną publicznością mają zagrać 17 marca właśnie z drużyną Energetyka jednak kołobrzeżanie rozegrają swój pierwszy mecz na obiekcie przy ul. Śliwińskiego 10 dopiero 31 marca. Rywalem podopiecznych Karola Szwedy będzie "jedenastka" Wdy Świecie.
Komentarze  
+2 #1 Music80ssssss 2018-02-03 23:37
Dobitnie i dosadnie co z kotwicą się dzieje tyle zaw się testuje i co ??????????? Znowu powtórka z II ligii zarządzie i panie prezesie ogarnijcie się w bo skończycie przez waszą politykę kadrową jak Flota Świnoujście w jakiejś A klasie chyba że to tego dążycie już ??????????? Na razie kontraktów nie podpisujecie z nikim w końcu trener odejdzie i się zabawa skończy czemu nie przychodzą nowi co za drodzy są czy za słabi skończy się na tym że uzupełnicie skład zawodnikami z A klasy albo juniorami nie ogranymi na tym poziomie rozgrywek ocknijcie się i zacznijcie w końcu poważnie myślec o wzmocnieniach bo na razie to za mocno bujacie w obłokach i na razie z taką grą i taką polityką kadrową to czeka was 4 liga co najwyżej ja na dziadostwo chodził nie będę
0 #2 www 2018-02-05 20:20
Kiedy ten zespół awansuje do europejskich pucharów?

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama