×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ma za sobą aż 130 występów w ekstraklasie a na swoim koncie ponad 20 strzelonych goli. Daniel Gołębiewski bo o nim mowa dołączył do zespołu Kotwicy Kołobrzeg.
Doświadczony napastnik "Biało-niebieskich" reprezentował barwy min. Polonii Warszawa, Górnik Zabrze, Korony Kielce a ostatnio Widzewa Łódź. Daniel Gołębiewski przyszedł do Widzewa w trakcie rundy jesiennej obecnego sezonu z Polonii Warszawa. Zaliczył 10 meczów w III lidze, w których strzelił dwa gole. Franciszek Smuda nie widział jednak piłkarza w kadrze na rundę wiosenną i przesunął zawodnika do rezerw. W miniony piątek piłkarz rozwiązał kontrakt z klubem. Z kolei we wtorek podpisał kontakt już w Kołobrzegu. Gołębiewski będzie miał za zadanie wzmocnić siłę rażenia drużyny prowadzonej przez trenera Karola Szwedę. Tak rutynowany zawodnik powinien wnieść dużo jakości do gry ofensywnej Kotwicy.


Drugim zawodnikiem, który związał się z Kotwicą jest były pomocnik Wigier Suwałki Krzysztof Wołkowicz  23 letni zawodnik większość swojej dotychczasowej kariery spędził w GKS Katowice, tam również debiutował na poziomie pierwszej ligi. Przez ostatnie pół roku przebywał Wigrach Suwałki, gdzie był klubowym kolegą pozyskanego w styczniu Radosława Bukackiego. Nowy nabytek Kotwicy na pierwszoligowych boiskach rozegrał ponad 130 spotkań w których strzelił 12 bramek. Wołkowicz na boku pomocy zajmie miejsce Krzysztofa Zaremby, który z powodów osobistych na początku roku rozwiązał kontrakt z klubem.


fot. Tuba Wyszkowa

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama