×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W ostatni weekend lutego w Starogardzie Gdańskim odbyła się VI edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Beniaminek Cup 2018. W hali miejskiej im. Andrzeja Grubby toczyły się potyczki piłkarskie chłopców z rocznika 2009, w których udział wzięły najlepsze drużyny z Polski (m.in. Lech Poznań, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław) oraz z zagranicy (Sheffield United, Neman Grodno, Olimpia Kowno, Sdyushor Kaliningrad).

Najbardziej uznana ekipa z naszego rejonu, szczecińska Pogoń do wzmocnienia swej defensywy zaprosiła bramkarza z Kołobrzegu – Szymona Wajszczyka. Ten utalentowany 9-letni mieszkaniec Kołobrzegu na co dzień swoje umiejętności piłkarskie szlifuje w Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg pod kierunkiem trenera Grzegorza Gronkiewicza. W pierwszym dniu turnieju drużyna Pogoni Szczecin zajęła pierwsze miejsce w fazie grupowej. Szymon zaliczył udany występ, na 9 spotkań rywale do jego bramki przedarli się tylko 2 razy. Drugiego dnia turnieju chłopcy zmierzyli się z Lechem Poznań (4:0), Sdyushor Kaliningrad (1:0), Legią Warszawa (3:0) oraz Śląskiem Wrocław (2:0). Bez straty bramki wywalczyli złote medale i puchar Turnieju.


Dla kołobrzeskiego piłkarza debiutującego w barwach Pogoni Szczecin, na pewno były to niezapomniane chwile, pełne wrażeń i nowych doświadczeń.
Komentarze  
+11 #1 Koli 2018-02-27 20:23
Brawo Szymon!
+6 #2 zojaolga 2018-02-28 13:22
Tak trzymaj sąsiedzie :)
+4 #3 Wujek 2018-03-01 19:47
Brawo Szymek :lol:

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama