×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W V rundzie Pucharu Polski KOZPN "Biało-niebiescy" pokonali w meczu wyjazdowym IV ligowy zespół Iskry Białogard 1:0. Samo spotkanie to głównie walka w środku boiska. Nie brakowało spięć i twardych starć. Jedyna bramka padła w pierwszej odsłonie tego spektaklu a jej strzelcem w zamieszaniu podbramkowym był Łukasz Włodarczyk. Skromne zwycięstwo dało podopiecznym Karola Szwedy awans do kolejnej rundy gier pucharowych. Losowanie dalszych par zaplanowano w przyszłym tygodniu.

Kotwica zagrała w składzie: Marcin Michalak, Przemysław Przysowa, Tomasz Wypij, Mateusz Słodowy, Tomasz Rydzak, Michał Michurski, Mateusz Świechowski(Łukasz Szymański), Radosław Bukacki(Krzysztof Wołkowicz), Andrzej Łyszyk, Daniel Gołębiewski(Ołeh Majik), Łukasz Włodarczyk(Patryk Szczepański) system.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama