×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W kolejnej kolejce spotkań 3 ligi Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym stadionie drużynę Unii Solec Kujawski. Najbliższy przeciwnik Kotwicy znajduje się obecnie w strefie spadkowej i aby się z niej wydostać musi zacząć wygrywać. Drużyna gości na wiosnę gra kratkę, potrafili wygrać 4:1 z Centrą Ostrów Wlkp. i przegrać z Wdą Świecie 0:7. Jaką formą zaprezentują w meczu z Kotwicą przekonamy się już w najbliższą sobotę. Biało-niebiescy po dwóch wyjazdowych porażkach będą chcieli pokazać się kibicom z jak najlepszej strony.Od początku tygodnia trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć codziennie od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.15.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia.
Komentarze  
+1 #1 mmmmmmmmm 2018-04-30 22:07
I co panie Szweda mogę panu pogratulowac wygrania wszystkich meczy bo mówił pan że chce wszystko wygrac a kotwica nie ma kim przegrac .I co ?

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama