×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Trzecioligowe rozgrywki powoli wchodzą w decydującą fazę. Podczas długiego majowego weekendu zespół Kotwicy Kołobrzeg dwukrotnie zawita w Szczecinie. Kołobrzeżanie udadzą się już tam we wtorek, a ich przeciwnikiem w walce o ligowe punkty będą rezerwy szczecińskiej Pogoni. Początek spotkania zaplanowano 1 maja na godzinę 11:00.

Kilka dni później kołobrzeżan czeka mecz o być albo nie być w walce o awans do II ligowych rozgrywek. Tym razem podopiecznych Karola Szwedy czeka pojedynek z liderem tabeli - drużyną Świtu Skolwin. Spotkanie to zaplanowano w niedzielę 6 maja o godz.16.00.

Wracając do pojedynku z portowcami należy przypomnieć, że w pierwszym spotkaniu rozegranym w Kołobrzegu, młody zespół Pogoni postawił trudne warunki i Kotwica uratowała remis dosłownie w ostatniej akcji meczu. Szczęśliwym strzelcem gola dla Biało-niebieskich okazał się Łukasz Szymański.

Przed meczem z Pogonią II, Karol Szweda ma do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy. Na drobny uraz nalega Tomasz Wypij, natomiast do pełni zdrowia wrócił bramkarz Patryk Brzozowski.

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama