×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
24-letni napastnik reprezentował ostatnio barwy pierwszoligowej Warty Poznań. Po zakończeniu ubiegłego sezonu umowa z poznańskim klubem nie została przedłużona a to spowodowało, że będąc wolnym zawodnikiem Przybyła mógł zasilić szeregi Biało-niebieskich.

Nowy nabytek Kotwicy ma już spore doświadczenie na boiskach z wyższych klas rozgrywkowych. 35 spotkań w ekstraklasie i 5 zdobytych bramek min. Legii Warszawa robi wrażenie. Ostatnio w barwach II-ligowej Warty Poznań w 20 meczach strzelił trzy gole.


Napastnik w składzie Jana Furlepy zadebiutuję najprawdopodobniej w najbliższym meczu z Bałtykiem Gdynia.
Komentarze  
0 #1 Mieszkaniec miasta 2018-10-07 11:04
Panie Furlepa podajcie się ze swoim sztabem szkoleniowym do dymisji bo wstyd znowu robicie 8 miejsce to dno po prostu gdzie awans do 2 ligii .? Pan prezes Dzik mamił nas pan opowiastkami o 1 lidze nawet a jak widać znowu jest u nas jakaś parodia gry w piłkę jak rok temu . Remisujecie z Bałtykiem Koszalin o czym tu mówić ja nie pójdę już na żaden mecz więcej zresztą już nie chodzę bo nie będę oglądać jakiejś chały błazenady i pośmiewiska dla miasta przez kolejny sezon albo zróbcie awans albo wycofajcie sie do A klasy i przestańcie robić pośmiewisko miastu i kibicom

Nie masz możliwości dodania komentarza
MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TYLKO DLA
OSÓB ZALOGOWANYCH

 

×
Reklama