×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po niezbyt udanej rundzie jesiennej dla zespołu "Biało-niebieskich" zarząd MKP Kotwicy wyciągnął wnioski i postanowił przeprowadzić kolejną rewolucję w składzie.

Wraz z nowym rokiem świtało dzienne ujrzała nieoficjalna jeszcze informacja, iż szeregi Perły Bałtyku zasili Dawid Retlewski. Jak donosi na swoim facebook-u KP Starogard Gdański ich były już zawodnik na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Kotwicy Kołobrzeg. Ten bramkostrzelny napastnik tylko w 2018 roku zdobył aż 22 bramki dla swojego zespołu.

Od pewnego czasu dochodzą w środowisku kołobrzeskim sygnały, iż dni trenera Jana Furlepy są już policzone. Wszystko wskazuje na to, że zastąpi go Sławomir Suchomski. Na stronie internetowej gornikkonin.pl możemy przeczytać, że dotychczasowy trener 'Łańcuchów' odchodzi z Konina, zaś jego nowym miejscem pracy ma być Kołobrzeg.

Na razie nie jesteśmy w stanie potwierdzić tych informacji a zarząd MKP Kotwica do tej pory nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.

8 miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek III ligi w grupie 2 skłoniło działaczy do tego by pożegnać się z aż 9 zawodnikami.Wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymali: Patryk Grejber, Daniel Kusztan, Witkor Witt, Andrzej Łyszyk, Mateusz Czapłygin, Łukasz Szymański, Łukasz Włodarczyk, Patryk Jakubowski, Piotr Stycharz.
Komentarze  
-3 #1 grom 2019-01-06 09:43
Sezon i tak już dla nas zakończony.
Cytować
+2 #2 Karolwww 2019-01-06 19:32
Zawsze trzeba walczyć do końca..
Cytować
+1 #3 brinkowiak 2019-01-07 13:01
To że ze strony zarządu Kotwicy na tym etapie przygotowań jest mało albo żadnych wiadomości jest w piłce normom ,ale od tego powinni być tzw "dziennikarze"a nie działać na zasadzie kopiuj i wklej Z tego co mi wiadomo polityka kadrowa na wiosnę będzie sprowadzić do klubu zawodników III ligi ale sprawdzonych i pewniaków między innymi Dawid Retlewski czy Marcina Trojanowskiego z Mieszka Gniezno jednego z filarów pomocy tamtejszego klubu
Cytować
0 #4 yodastars 2019-01-09 14:26
Skoro prawie żywcem kopiujecie mój artykuł, delikatnie zredagowany przez Was. Następnym razem wypadało by podać zródło:)
Pozdrawiam!
Yodastars z ligowiec.net
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama