×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Żaden z trzech kandydatów, którzy ubiegali się o fotel dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej nie zajmie tego stanowiska. Konkurs pozostał nierozstrzygnięty. Oficjalna notka magistratu informuje jedynie, że prezydent nie dokonała wyboru wśród kandydatów na to stanowisko.

Nieoficjalnie wiadomo jedynie tyle, że chętni „nie zachwycili" komisji konkursowej. Przypomnijmy; obowiązki dyrektora pełni obecnie Danuta Majchrzak, która niedługo odchodzi na emeryturę. Przez wiele lat ośrodkiem kierowała Grażyna Foszcz-Mirecka. To już drugi konkurs, który został unieważniony przez prezydent Mieczkowską.

Komentarze  
+4 #1 Josef Schley 2019-06-01 08:28
Tak, ta Mirecka, to przez wiele, wiele lat nas wszystkich rzeczywiscie zachwycala. Ona to stanowisko, to chyba piastowala po mieczu.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama