×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wracamy do tematu kolizji do jakiej doszło w niedzielę przed południem na rondzie u zbiegu ulicy VI Dywizji Piechoty z małą kołobrzeską obwodnicą. Volkswagen Golf wjechał na wysepkę ronda i ściął znaki drogowe.
Pojazd z przebitą oponą odjechał w stronę Zieleniewa. Świadkowie poinformowali policję, że stanął przy markecie za pobliską stacją paliw. Tam funkcjonariusze zastali 26-letniego mieszkańca Gościna, który zmieniał w Golfie koło. Był w towarzystwie kobiety. Mężczyzna nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu. Oboje zostali przewiezieni na komendę. 26-latek miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Mundurowi ustalą czy to on prowadził pojazd w momencie kolizji.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama