Krzysztof Rutkowski odwiedził Kołobrzeg na zaproszenie właścicieli tajskiej restauracji Thai Orchid, którzy walczą z negatywnymi komentarzami na temat restauracji, które od ponad roku regularnie pojawiają się w internecie.

Jak podkreślał Rutkowski, hejterskie komentarze są dziełem nieuczciwej konkurencji. Słynny detektyw wystąpił jednak nie tylko w roli śledczego, ale także znawcy tajskiej kuchni. - Jedzenie tutaj jest doskonałe – stwierdził.
Właściciele Thai Orchid zaprosili detektywa bo, jak twierdzą, stali się ofiarami pomówień ze strony konkurencji. Chodzi o komentarze, często anonimowe, które można znaleźć w sieci na różnych stronach, fanpage'ach, czy po prostu w opiniach google. - Nie zgadzamy się na to, że niszczy się nasze życie i dorobek. Wiemy kto jest autorem hejtujacych nas komentarzy, zgłosiliśmy sprawę do prokuratury. Poprosiliśmy o pomoc pana Rutkowskiego, bo znamy się prywatnie – wyjaśniła nam Karolina Zaky, współwłaścicielka Thai Orchid.
Zobaczcie i posłuchajcie całej konferencji z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego oraz właściciela Thai Orchid – Michaela Zaky.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Precz z tym śmieciem. Nigdy nie pójdę do tej knajpy! Precz z Kg.
Nikt Ciebie nie zmusza , idź na kebaba albo Zdrób sobie sam
Fajnie że ktoś chce im pomóc ale Rutkowski raczej tylko ich dobije. Ja bynajmniej bym go do swojej knajpy nie wpuścił. Jak to szło ? Jest tu jakiś cwaniak? W tym przypadku widać że jest a ciuchy dobiera mu chyba jakiś z zawodu klaun ;)
Wspaniała kuchnia i smaki, dbałość właścicieli, bardzo nam przykro , że taka sytuacja i spotkała.Wszystkiego dobrego i wielu zadowolonych gości ,uściski.
Ja tez wiem kto pisze te komentarze. Pracowałem u jednego takiego co Wam robił "reklamę" Przejdę się do Was na jedzenie i porozmawiam.
Byłem kilkanaście razy w tej restauracji. Kilka razy ze znajomymi. Od swego początku byłem bardzo miłe zaskoczony zarówno podejściem obsługi jak i jakością podawanych dań. Mam wrażenie, że na początku właściciele angażowali się bardziej w kontakt z klientem ale i teraz nie jest źle. Szkoda by było żeby ta knajpa ucierpiała przez nieuczciwe oceny i hejt. Jakość powinna obronić się sama...niestety wielu ludzi kieruje się w dużej mierze ocenami innych zamiast samemu wyrobić sobie zdanie. Byłem też u konkurencji i jeśli mam być szczery to jest trochę inaczej (nie mówię, że gorzej) Moje smaki to jednak Thai Orchid...i byłoby naprawdę szkoda, żeby następne ciekawe miejsce zniknęło z Kołobrzegu zastąpione przez kolejny fast food. Wybór to coś co warto mieć...
wiele razy zamawiałam jedzenie na dowóz od nich i zawsze było świeże i bardzo smaczne. Nie byłam u konkurencji ale to trochę przesada takie działanie...
Precz z tym śmieciem. Nigdy nie pójdę do tej knajpy! Precz z Kg.
Nikt Ciebie nie zmusza , idź na kebaba albo Zdrób sobie sam
Cyrk przyjechał?