Alarm bombowy w Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu.
Dziś około godziny 9 pracownicy placówki zostali ewakuowani po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Jak ustaliliśmy, wiadomość została rozesłana do wielu instytucji w całej Polsce. Dyrektor Centrum Usług Społecznych zdecydował jednak o ewakuacji pracowników do czasu sprawdzenia budynku przez służby. Na miejsce skierowano policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze sprawdzili obiekt, aby wykluczyć ewentualne zagrożenie. Alarm okazał się fałszywy i po zakończeniu działań pracownicy mogli wrócić do swoich obowiązków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze