Reklama

 

 



Alarm bombowy w CUS. Ewakuowano pracowników

26/06/2026 09:45

Alarm bombowy w Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu.


Dziś około godziny 9 pracownicy placówki zostali ewakuowani po otrzymaniu wiadomości e-mail z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. Jak ustaliliśmy, wiadomość została rozesłana do wielu instytucji w całej Polsce. Dyrektor Centrum Usług Społecznych zdecydował jednak o ewakuacji pracowników do czasu sprawdzenia budynku przez służby. Na miejsce skierowano policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze sprawdzili obiekt, aby wykluczyć ewentualne zagrożenie. Alarm okazał się fałszywy i po zakończeniu działań pracownicy mogli wrócić do swoich obowiązków.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości