Reklama

 

 



Ani Jednej Więcej – Marsz dla Izy przeszedł ulicami Kołobrzegu (foto, video)

12/11/2021 19:35

Około 200 osób zebrało się pod kołobrzeskim ratuszem, aby wziąć udział w marszu związanym ze śmiercią 30-letniej Izy z Pszczyny.

- Ani jednej więcej! – skandowali uczestnicy protestu. Wielu z nich niosło w rękach znicze, flagi, część trzymała również transparenty z tym hasłem. Tłum przeszedł przez centrum Kołobrzegu, m.in. ulicami: Gierczak, Rzeczną, Kamienną, Unii Lubelskiej, Armii Krajowej i Łopuskiego. Organizatorami marszu była grupa Czarny Kołobrzeg.

 

Zobaczcie jak wyglądało wydarzenie na naszych zdjęciach i filmach. (Film wkrótce opublikuję się na łamach naszego portalu)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SZYMON - niezalogowany 2021-11-13 07:43:02

    WIELKI SZACUN DLA WAS WSZYSTKICH. CIAŁO SCHOROWANE, WIĘC NIE BYŁEM, ALE SERCEM BYŁEM Z WAMI.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości