
Egipskie ciemności opanowały centrum Kołobrzegu. Nie działają latarnie na Placu 18 Marca, Skwerze Pionierów. Ciemno jest również na ulicy Łopuskiego od al. św Jana Pawła II do mostu przy Frankowskiego, Sybiraków i Armii Krajowej - informują czytelnicy portalu e-KG.pl.
Kierowcy proszeni są o szczególną ostrożność Przejście dla pieszych jest nieoświetlone i bardzo łatwo tu o wypadek.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze