
To ważna informacja dla potencjalnych pacjentów Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Od 4 marca punkt pobrań krwi znajduje się na wysokim parterze przy Laboratorium Analitycznym będzie otwarty również w soboty. Ma to być udogodnienia dla wszystkich tych, którzy w tygodniu m.in ze względu na prace - nie są w stanie zrobić wyników badań z krwi. Jak czytamy w komunikacie szpitala punkt pobrań będzie czynny w każdą sobotę między godziną 8.00 a 11.00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze