Reklama

 

 



Basen Milenium oficjalnie zamknięty. Kiedy ponownie skorzystamy z krytej pływalni?

08/05/2025 19:09

Ruszył długo wyczekiwany remont kompleksu sportowo-rekreacyjnego Milenium. W związku z rozpoczęciem prac termomodernizacyjnych niektóre części obiektu przy ul. Łopuskiego zostaną wyłączone całkowicie z użytku. Jedną z nich jest cała pływalnia znajdująca się w kompleksie, która 7 maja została oficjalnie zamknięta.  Jak przekazał MOSiR w Kołobrzegu przerwa termomodernizacyjna potrwa 17 czerwca

W związku z zamknięciem kompleksu basenowego została wstrzymana do odwołania sprzedaż nowych karnetów a  dotychczasowe zostaną przedłużone do 31.03.2026r. (karnety 3 i 4-miesięczne) i 30.06.2026r. (karnety 6-miesięczne).

- Przepraszamy za niedogodności i prosimy o zrozumienie. Dołożymy wszelkich starań, aby prace przebiegały jak najsprawniej, a Państwo mogli w przyszłości korzystać z naszych usług w komfortowym otoczeniu. Będziemy informować Państwa o sytuacji na bieżąco - napisał na swoich stronach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości