Zobaczcie fotogalerię z burzy, która nawiedziła Kołobrzeg po kilku upalnych dniach. W nocy z 15 na 16 sierpnia byliśmy świadkami imponującego widowiska natury. Potężna burza przyniosła ze sobą ulewne deszcze, ale przede wszystkim spektakularne wyładowania atmosferyczne. To właśnie błyskawice raz po raz rozświetlające niebo stanowiły prawdzowe widowisko, oświetlając niebo nad miastem jak gigantyczny pokaz sztucznych ogni
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze