10.000 zł brutto - tyle miesięcznie będzie kosztować kołobrzeski magistrat całodobowa opieka weterynaryjna w przypadkach zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt domowych oraz rannych dzikich ptaków w następnym roku.
Od 1 stycznia do 31 grudnia usługi te będzie świadczyć w nagłych przypadkach, podobnie jak w roku ubiegłym, Przychodnia Weterynaryjna Dla Małych Zwierząt lek. wet. Adama Chodorowskiego przy ul. E. Szelburg -Zarembiny. Przychodnia jako jedyna odpowiedziała na zapytanie ofertowe kołobrzeskiego magistratu, które rozstrzygnięto w grudniu. Obejmuje ona m.in. gotowość do świadczenia usługi przez całą dobę, we wszystkie dni w roku, dojazd do miejsca zdarzenia i transport zwierzęcia do lecznicy, zapewnienie opieki
lekarsko-weterynaryjnej oraz zapewnienie lekarstw i środków medycznych, dokarmianie leczonego zwierzęcia przez okres jego pobytu w lecznicy.
Nadal nierozwiązany pozostaje natomiast problem całodobowej opieki weterynaryjnej i pomocowej dla zwierząt, które zachorowały nagle. Najbliższe pogotowie weterynaryjne, w którym weterynarz przyjmuje całą dobę, znajduje się dopiero w Szczecinie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze