Potrafisz udzielić pierwszej pomocy? Jeśli nie to nadarzy się ku temu doskonała okazja. Stowarzyszenie Grupa Ratownicza "Paramedic" po raz kolejny organizuje bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W kursie może wziąć każdy mieszkaniec miasta, gminy czy powiatu.
- Pierwsza pomoc może komuś uratować życie. Czasem wystarczy znajomość podstawowych czynności. Z nami zobaczysz, jakie to proste - zachęca "Paramedic".
Spotkanie zaplanowano w najbliższy piątek 20 października w I LO im. M. Kopernika. Jeśli nie macie wystarczającej wiedzy o tym, jak można pomóc w kryzysowych sytuacjach, nie zastawiajcie się i przyjdźcie. Bezpłatny kurs rozpocznie się o godz. 17.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze