Reklama

 

 



Dofinansowania dla kołobrzeskich stowarzyszeń i fundacji. Można składać wnioski

22/11/2022 12:11

Tylko do 6 grudnia stowarzyszenia i fundacje z Kołobrzegu mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich zadań i projektów w 2023 roku. Na ten cel kołobrzeski magistrat z kasy przeznaczy łącznie kwotę 460.000,00 zł. Podzielono ją na dwie pule.

 

Na zadania związane z kulturą, sztuką, ochroną dóbr kultury i dziedzictwa narodowego przewidziano kwotę 300.000,00 zł. Z kolei na inicjatywy związane z upowszechnianiem i wspieraniem kultury fizycznej miasto przeznaczy 160.000,00 zł.

Z pierwszej puli wsparte zostaną projekty mające na celu popularyzację twórczości miejskich artystów poprzez wydawnictwa, wystawy, wieczory autorskie. Na dofinansowania mogą liczyć również projekty dotyczące wydarzeń artystycznych, uroczystości upamiętniających wydarzenia związane z historią i tradycją miasta oraz organizację koncertów, festiwali, przeglądów, wystaw o zasięgu lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym na terenie miasta oraz udziału w wydarzeniach kulturalnych poza Kołobrzegiem.

Z kolei z drugiej puli dofinansowane zostaną projekty związane z organizacją imprez sportowo – rekreacyjnych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym o istotnym znaczeniu dla rozwoju różnych dyscyplin sportowych.

Wnioski można składać w formie elektronicznej przez generator wniosków: https://www.witkac.pl/public/#/Urzad/Dep/812 najpóźniej do 6 grudnia br. Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu zaplanowano najpóźniej do do 10 stycznia 2023 r.

Reklama

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości