Najpierw grzecznie jadły "obiad", a potem walczyły między sobą o kolejną porcję – w piątkowe południe spacerowicze przechadzający się przy Parku Nadmorskim w okolicach Regionalnego Centrum Kultury stali się świadkami awantury dzików o resztki jedzenia.
Na szczęście zwierzęta zajęte były przede wszystkim sobą, jednak gołym okiem widać, że „dziki” problem w naszym mieście (i nie tylko naszym) jest cały czas aktualny. Zwierzęta można już zobaczyć niemal wszędzie, najważniejsze jednak aby stronić od spotkań „oko w oko”. Zobaczcie, jak wyglądała dzika awantura na naszym filmiku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze