
Koszykarze Sensation Kotwicy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Kibice brązowych medalistów, na pierwszy mecz w hali Milenium będą musieli poczekać do 17 września. Wtedy odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu oraz mecz towarzyski z Żakiem Koszalin.
Tym, którym brakuje koszykarskich emocji prezentujemy pierwszy z serii filmów o 70-leciu kołobrzeskiej koszykówki. Przed Wami wspomnienia zawodników i działaczy, który od lat 70 tworzyli kołobrzeski sport.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze