Reklama

 

 



IX Światowy Festiwal Morsowania odbędzie się w innym terminie (program imprezy)

20/12/2020 14:53

Nie 10 stycznia, a 31 stycznia odbędzie się coroczne wielkie święto amatorów zimnych kąpieli w mieście nad Parsętą. Ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia spowodowane pandemią covid 19 organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o zmianie terminu organizacji IX Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu.



Jak czytamy w nadesłanym komunikacie nowa data jest symboliczna - Nadrobimy Sylwestrową zabawę, która nie będzie tak szampańska na przełomie roku. Jednocześnie przedłużamy możliwość rejestracji elektronicznej do 17 stycznia 2021 roku. Osoby której już dokonały rejestracji są zapisane do udziału w Festiwalu w nowym terminie - piszą organizatorzy.


Na stronach kołobrzeskiego KM pojawił się już program przyszłorocznego zlotu. Impreza ze względu na pandemię potrwa tylko jeden dzień. Rozpocznie ją tradycyjna msza święta w kołobrzeskiej bazylice. Później zaplanowano "korowód morsów", który w tym roku z zachowaniem reżimu sanitarnego przejdzie tylko od latarni morskiej pod kołobrzeskie molo. Tam też o godz. 12 nastąpi wspólna kąpiel morsów, foczek i morświnek. Po tym wydarzeniu przygotowano kilka atrakcji sportowych, i rozrywkowych m.in. bieg morsa i foczki po plaży, mini turniej siatkówki, mini turniej przeciągania liny oraz pokaz crossfit i kangoo jumping. W tym czasie czas wszystkim umili światowej sławy DJ Miro i jego przyjaciele.


Na tę chwilę udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 500 morsów z całego kraju.








Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości