To jedna z najważniejszych informacji dla kibiców Kotwicy przed nowym sezonem. Filip Małgorzaciak pozostaje w Kołobrzegu na kolejne dwa lata. Klub oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktu z jednym z liderów zespołu.
Filip Małgorzaciak w poprzednim sezonie był kluczową postacią Kotwicy Port Morski Kołobrzeg. Rozegrał 31 spotkań i we wszystkich wychodził w pierwszej piątce. Średnio zdobywał 16,7 punktu na mecz, będąc jednym z najważniejszych ogniw drużyny zarówno w ataku, jak i w defensywie.
Miniony sezon był dla zawodnika wyjątkowy również z innego powodu. W przedostatnim meczu rundy zasadniczej Filip Małgorzaciak został najlepiej punktującym zawodnikiem w historii 1 Ligi Mężczyzn, zapisując się w historii rozgrywek.
W klubie nie ukrywają, że zatrzymanie zawodnika było jednym z najważniejszych celów przed rozpoczęciem budowy składu na nowy sezon.
Kotwica prowadzi obecnie rozmowy z kolejnymi zawodnikami i w najbliższych tygodniach mają pojawiać się następne informacje kadrowe.
foto: Karol Skiba - Kotwica Port Morski Kołobrzeg
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze