Reklama

 

 



Jest gotowy pierwszy budynek na Witkowicach. Jak mieszkania na wynajem wyglądają wewnątrz? I wideo

21/12/2023 14:00

Pierwszy budynek na osiedlu Witkowice jest już gotowy. W związku z tym w czwartek odbyła się konferencja z udziałem władz miasta i radnych miejskich. - Wszystkich, którzy zapłacili kaucję zapraszam od jutra na podpisanie umowy – powiedział Robert Cieciora, prezes KTBS-ów.


 
W nowo oddanym budynku znajduje się ogółem 31 mieszkań z czego: sześć to 3-pokojowe, siedem to kawalerki, a pozostałe – 2-pokojowe. Co ważne, jak poinformowała podczas briefingu, prezydent Anna Mieczkowska, czynsze za mieszkania mogą być jeszcze tańsze – urząd zamierza już od stycznia uruchomić specjalną platformę i pośredniczyć o kolejne dofinansowania dla lokatorów, tym razem z Banku Gospodarstwa Krajowego. Przypomnijmy: obecnie za m2 wynajmujący zapłacą 35 zł, resztę dofinansuje miasto. Z BGK będzie możliwe uzyskanie jeszcze większych bonifikat, nawet dodatkowe 6,79 zł na m2.
 
Posłuchajcie konferencji i zobaczcie, jak mieszkania wyglądają wewnątrz.

 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości