Reklama

 

 



Kołobrzeski "Ekonom" z grantem od fundacji Santander

18/07/2022 21:40

Jak co roku Fundacja Santander Bank Polska zorganizowała konkurs grantowy „Tu mieszkam tu zmieniam EKO". Z nadesłanych 323 projektów komisja konkursowa wybrała 20 organizacji, które zostały nagrodzone grantem w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród nagrodzonych koncepcji znalazł się również projekt przygotowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu pod nazwą „Zielona Ballada o szkole".

 

 


- Pomysł zakłada rewitalizację ogródka znajdującego się na terenie szkoły - stworzenie odrębnych stref nauki oraz relaksu dostępnych dla uczniów i nauczycieli. Pierwsze prace adaptacyjne rozpoczną się już w sierpniu. - mówi Joanna Babiak nowa dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości