Reklama

 

 



Ma być sprawniej i szybciej. Przy molo stanie kolejny automat

28/02/2023 07:35

Przy wejściu na kołobrzeskie molo ma stanąć kolejny automat – tym razem przeznaczony do operacji bezgotówkowych. Dzięki nowemu nabytkowi kołobrzeski MOSiR chce usprawnić, w czasie sezonu, zakup biletów wstępu na obiekt.

 

Obecnie, przy bramkach znajdują się dwa automaty, jednak wszystkie realizują sprzedaż gotówkową. W nowym automacie bilet będzie można zakupić płacąc kartą płatniczą, telefonem lub zegarkiem. Koszt nowego zakupu to około 50 tys. zł. Podczas piątkowej sesji radni miejscy zatwierdzili zmiany w budżecie, które pozwalają na sfinansowanie inwestycji z miejskiego budżetu.

Przypomnijmy; kołobrzeskie molo jest płatne od maja do października. Wstęp za darmo mają m.in. kołobrzeżanie posiadający Kartę Mieszkańca.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości