Reklama

 

 



McDonalds w Kołobrzegu. Ruszyła budowa drugiej restauracji

07/08/2022 12:18

 

McDonald's powstanie tuż za zjazdem z drogi S6 w okolicach ulicy Bolesława Krzywoustego. To będzie druga restauracja tej
sieci w naszym mieście. Jedno piętrowy budynek będzie typowym obiekt DriveThru skupiając, się bardziej na obsłudze klientów
zmotoryzowanych.

Obecnie na placu budowy pracuje ciężki sprzęt, teren został już wyrównany, a robotnicy przygotowują plac do wylania ławy fundamentowej.
Pojawił się również sporych rozmiarów szyld z napisem "Tu powstaje restauracja McDonald's".

Restauracja będzie zbudowana według najnowszej wersji i standardu budowanego w Polsce. Prace budowlane mają zakończyć się jesienią.

Reklama

                      

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości