
McDonald's powstanie tuż za zjazdem z drogi S6 w okolicach ulicy Bolesława Krzywoustego. To będzie druga restauracja tej
sieci w naszym mieście. Jedno piętrowy budynek będzie typowym obiekt DriveThru skupiając, się bardziej na obsłudze klientów
zmotoryzowanych.
Obecnie na placu budowy pracuje ciężki sprzęt, teren został już wyrównany, a robotnicy przygotowują plac do wylania ławy fundamentowej.
Pojawił się również sporych rozmiarów szyld z napisem "Tu powstaje restauracja McDonald's".
Restauracja będzie zbudowana według najnowszej wersji i standardu budowanego w Polsce. Prace budowlane mają zakończyć się jesienią.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze