Czy jest jakaś szansa, aby piłkarze Kotwicy nie musieli grać w śniegowcach podczas niedzielnego meczu z Lechem II Poznań? Klub na swoim oficjalnym fanpage ogłosił akcję odśnieżania miejskiego stadionu. To się chwali, bo w przeciwieństwie do MOSir-u, klub ma możliwości w postaci zasobów ludzkich i co najważniejsze – o pomoc może poprosić kibiców.
Takie akcje odbywają się w całej Polsce, teraz również w Kołobrzegu. Odśnieżanie miejskiego stadionu zostało zaplanowana na piątek godzinę 11.30. Jeśli klubowi uda się zebrać ludzi, pomoże także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jednostka, która dysponuje sześcioma pracownikami, pracującymi obecnie przy uruchamianiu lodowiska, może oddelegować trzy osoby. Czy uda się doprowadzić do meczu? Tego nie wiadomo, bo prognozy są różne i na tę chwilę zapowiadane są kolejne opady śniegu.
Z tego powodu Polski Związek Piłki Nożnej informował kluby w całej Polsce o możliwości zmian terminów zaplanowanych rozgrywek. Z naszych informacji wynika, że mimo apeli MOSiR-u klub nie podjął dotychczas w tej sprawie działań.
Zobacz również:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze