Zamiast lądować w koszu, zyskują nowe życie i znowu mogą zdobić groby. Wzorem innych miast, na cmentarzu komunalnym stanął regał na znicze. Metalowa konstrukcja usytuowana jest na terenie kołobrzeskiej nekropolii, tuż przy głównym wejściu. Osoby, które nie potrzebują już zniczy mogą je odstawić na półkę, a inne osoby mogą je stamtąd nieodpłatnie zabrać i – po wymianie wkładu na nowy - ponownie wykorzystać. Regał znalazł się w tym miejscu dzięki inicjatywie Zieleni Miejskiej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze