
1000 porcji gorącego, pożywnego żurku rozdanych zostanie 28 października na Skwerze Pionierów. Wszystko w ramach akcji "Kołobrzeskich Obchodów Światowego Dnia Walki z Głodem", którego organizatorami będą Urząd Miasta Kołobrzeg i Fundacja Wolne Miejsce. Zupa będzie wydawana przez 28 października od godz.15.00. Celem trzeciej edycji tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na ilości marnowanej żywności, a także na wciąż żyjących w ubóstwie.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze