Reklama

 

 



Nie ukryli się przed policją. Seria zatrzymań w powiecie kołobrzeskim

30/12/2025 08:17

Podczas ostatniego długiego weekendu policjanci kołobrzeska policja prowadziła wzmożone działania wymierzone w osoby poszukiwane przez organy ścigania oraz wymiar sprawiedliwości. Akcja przyniosła wymierne efekty. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie siedem osób, wobec których istniały podstawy prawne do pozbawienia wolności lub ustalenia miejsca pobytu.


 

Wśród zatrzymanych znalazł się 34-letni mężczyzna poszukiwany na podstawie listu gończego. Zgodnie z decyzją sądu ma on do odbycia karę roku i dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do jednostki penitencjarnej.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 41 i 50 lat, poszukiwanych w celu ustalenia miejsca pobytu. Obaj zostali przekazani do dalszych czynności procesowych.

Kolejne zatrzymania przeprowadzili funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. W ich ręce wpadł 49-letni mężczyzna poszukiwany przez prokuraturę oraz 60-letni mieszkaniec Kołobrzegu, którego sąd poszukiwał w celu odbycia 30 dni kary pozbawienia wolności za przestępstwo skarbowe.

Reklama

Podczas działań policjanci natrafili także na osobę zaginioną. 55-letni mężczyzna, którego zaginięcie zgłoszono 16 grudnia, został odnaleziony. Nie wymagał pomocy medycznej i cały oraz zdrowy wrócił do domu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/12/2025 20:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki


 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości