Reklama

 

 



Nowy pojazd na wyposażeniu Państwowej Straży Pożarnej

30/11/2021 21:54

We wtorek do kołobrzeskiej straży pożarnej trafił nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Zakupiony został że środków centralnych. Nowy samochód w służbie Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu to tzw. wóz średni. \

 Obecnie w garażach kołobrzeskich strażaków stoją dwa samochody tej klasy. Czy nowy nabytek zastąpi któryś z nich? Na razie nie wiadomo. Co ważne pojazd na podwoziu iveco, do Kołobrzegu dotarł z pełnym wyposażeniem. Będzie mógł brać udział między innymi w akcjach gaśniczych czy interweniować przy wypadkach drogowych. Trwają odbiory i szkolenia. W najbliższym czasie samochód powinien trafić do służby.

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości