We wtorek do kołobrzeskiej straży pożarnej trafił nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Zakupiony został że środków centralnych. Nowy samochód w służbie Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu to tzw. wóz średni. \
Obecnie w garażach kołobrzeskich strażaków stoją dwa samochody tej klasy. Czy nowy nabytek zastąpi któryś z nich? Na razie nie wiadomo. Co ważne pojazd na podwoziu iveco, do Kołobrzegu dotarł z pełnym wyposażeniem. Będzie mógł brać udział między innymi w akcjach gaśniczych czy interweniować przy wypadkach drogowych. Trwają odbiory i szkolenia. W najbliższym czasie samochód powinien trafić do służby.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze