Reklama

 

 



Otwarte warsztaty informatyczno - programistyczne

LUT28

godz: 18:00

W Laboratorium Kultury Adebar startuje cykl warsztatów informatyczno - programistycznych dla wszystkich zainteresowanych kołobrzeżan. Poprowadzi je Damian Ospara - absolwent I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu i Politechniki Poznańskiej.  Zajęcia nie będą miały narzuconej tematyki, a uczestnicy sami zdecydują, co chcieliby poznawać.

Prowadzący chętnie podzieli się wiedzą zdobytą w pracy w zakresie języków programowania Python, Java, Scala, Java(Type)script oraz rozwiązań chmurowych. Na spotkaniu zapoznawczo-organizacyjnym , które zaplanowano w najbliższą środę (28 lutego) o godz.18.00 wspólnie zostanie ustalony zakres tematyczny zajęć. Zgromadzeni przy okazji dowiedzą  się co nie co o zawodzie programisty. Nie zabraknie przy tym technicznej kreatywności, zabawy w grupach i miłej atmosfery. Wstęp wolny i dla każdego.

- Nikogo nie wykluczamy, zapraszamy każdego, kto jest zainteresowany tą tematyką - zachęcają organizatorzy projektu.

Damian Ospara przez lata pracował zarówno dla dużych korporacji jak i małych startupów z polski i zagranicy. W codziennej pracy posługuje się różnymi narzędziami oraz technologiami, które służą do tworzenia aplikacji i oprogramowania, które później wykorzystywane jest przez ludzi z różnych branży: medycznej (Sartorius), finansowej (mBank, PayU, Allegro) , publicystycznej oraz reklamowej (RoqAd, Neue Zürcher Zeitung, PubOcean) bądź linii lotniczych (Lufthansa). Absolwent I LO im. M. Kopernika posiada również umiejętności w zakresie sprzętu komputerowego i podstaw robotyki.
system.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości