Parking leśny przy drodze z Grzybowa na Dźwirzyno został zagospodarowany na nowo, pojawiła się przy nim także tablica informacyjna. Jak dowiedzieliśmy się w Nadleśnictwie Gościno za chwilę z leśnego placu powinna zniknąć siatka, którą ponad rok temu ogrodzono parking.
Kierowcy będą mogli korzystać z tego miejsca w drugiej połowie maja, więc jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Na placu będzie mogło zaparkować około 80 samochodów.
Przypomnijmy, że miejsce zostało zamknięte z powodu rezygnacji dotychczasowego dzierżawcy. Brak opieki nad parkingiem spowodował, że nielegalnie stawiano tam kampery.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze