Reklama

 

 



Parking przy samej plaży otwarty już za chwilę. Kiedy zostanie udostępniony kierowcom?

Parking leśny przy drodze z Grzybowa na Dźwirzyno został zagospodarowany na nowo, pojawiła się przy nim także tablica informacyjna. Jak dowiedzieliśmy się w Nadleśnictwie Gościno za chwilę z leśnego placu powinna zniknąć siatka, którą ponad rok temu ogrodzono parking.

Kierowcy będą mogli korzystać z tego miejsca w drugiej połowie maja, więc jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Na placu będzie mogło zaparkować około 80 samochodów.

Przypomnijmy, że miejsce zostało zamknięte z powodu rezygnacji dotychczasowego dzierżawcy. Brak opieki nad parkingiem spowodował, że nielegalnie stawiano tam kampery.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2024 07:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości