Reklama

 

 



Pijana za kierownicą. 34-letnia Ukrainka miała ponad 3,5 promila


Miała ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a mimo to wsiadła za kierownicę i ruszyła w trasę. W niedzielne popołudnie kołobrzescy policjanci zatrzymali w Ustroniu Morskim 34-letnią obywatelkę Ukrainy, która prowadziła samochód w stanie silnego upojenia alkoholowego.


Zgłoszenie wpłynęło od zaniepokojonych kierowców, którzy zauważyli jadącego „wężykiem” mercedesa zmierzającego z Kołobrzegu w kierunku Ustronia Morskiego. Policjanci zareagowali natychmiast. Auto udało się zatrzymać jeszcze w miejscowości.

Kobieta była wyraźnie pijana, badanie wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Co zaskakujące, według świadków, mimo tak wysokiego stężenia alkoholu, 34-latka sprawiała wrażenie opanowanej . Poza stylem jazdy niewiele wskazywało na jej stan.

Kierująca została zatrzymana, odebrano jej również prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi jej do 3 lat więzienia, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów. Mercedes, którym jechała, trafił na policyjny parking. Koszty holowania pokryje właścicielka pojazdu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/06/2025 12:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości